За яких обставин студентів можуть мобілізувати?

za jakih obstavin studentiv mozhut mobilizuvati 85554d8 - За яких обставин студентів можуть мобілізувати?

Починаючи з 24 лютого 2022 року, з моменту повномасштабного вторгнення рф на територію України, в країні запроваджено воєнний стан та оголошено загальну мобілізацію, що стосується всіх органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, Збройних сил України, інших військових формувань, органів і сил Цивільної оборони України, галузей національної економіки, державних та приватних підприємств, установ і організацій. В той самий час існують певні категорії громадян, які мають відстрочку від мобілізації. До них відносяться студенти.

Відстрочка діє лише під час навчання, а після отримання диплома, відрахування чи вступу до іншого закладу освіти – ні. Однак за певних обставин студентам можуть вручити повістку. Про це повідомила народна депутатка Юлія Гришина на «Знай.UA».

Вона наголосила, що студентів можуть мобілізувати, якщо на фронті відбудеться загострення ситуації, проте все залежить від рішення військового керівництва. В разі ухвалення такого рішення статус студента буде анульовано. Також вона зауважила, що наразі від мобілізації звільнено студентів та аспірантів денної та дуальної форми навчання.

Підписатись

«Якщо буде необхідно, якщо буде загострення ситуації, то військове керівництво ухвалить рішення про те, що нам потрібна або загальна мобілізація чи розширення переліку категорій українців, які мають бути мобілізованими», – повідомила Гришина.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *