УІРО підготував практичні рекомендації щодо створення центрів професійного розвитку педагогів

uiro pidgotuvav praktichni rekomendaciyi shhodo stvorennja centriv profesijnogo rozvitku pedagogiv 4a00b32 - УІРО підготував практичні рекомендації щодо створення центрів професійного розвитку педагогів

Під час воєнного стану освітяни стикаються з новими викликами та випробуваннями, подолання яких потребує професійної підтримки та порад. Осередками такої допомоги в громадах стають центри професійного розвитку педагогічних працівників. Наразі такі центри лише починають створюватися, що спричиняє появу низки питань та пошук шляхів для їх вирішення. Фахівці Українського інституту розвитку освіти пропонують посібники, в яких надаються практичні поради, рекомендації та актуальні відповіді на питання щодо створення та функціонування ЦПР ПП.

Підписатись

  1. Створюємо центр професійного розвитку педагогічних працівників у громаді: дорожня карта для засновників / Н.Кипиченко, О.Король, І.Новик, О.Федоренко. Київ, 2022. 68 с. Посібник доступний за посиланням.
  2. Організовуємо діяльність центру: посібник для центрів професійного розвитку педагогічних працівників / Н.Кипиченко, О.Король, О. Федоренко. Київ, 2022. 88 с. Посібник доступний за посиланням.
  3. Консультуємо та створюємо професійні спільноти: путівник для консультантів центрів професійного розвитку педагогічних працівників / Н. Кипиченко, О.Федоренко. Київ, 2022. 42 с. Посібник доступний за посиланням.

 

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *