Ухвалено Концепцію безпеки закладів освіти

uhvaleno koncepciju bezpeki zakladiv osviti b0d71cf - Ухвалено Концепцію безпеки закладів освіти

Уряд ухвалив Концепцію безпеки закладів освіти. Вона представляє комплексне стратегічне бачення створення безпечного освітнього середовища у закладах освіти та організацію в них рівних, належних і безпечних умов здобуття освіти та викладання.

Як зазначив міністр освіти і науки України Оксен Лісовий, освітній процес залежить від безпекової ситуації та відбувається офлайн, онлайн або у змішаній формі. Головним завдання МОН є створення безпечного освітнього середовища,щоб кожна українська дитина мала доступ до якісної освіти, а кожен учитель відчував турботу та увагу.

Підписатись

Реалізація Концепції надасть можливість для закладів освіти організувати навчання в очному режимі, сприятиме забезпеченню комфортного перебування в об’єктах фонду захисних споруд закладів освіти, а також підвищить ефективність превентивних заходів щодо запобігання правопорушень в освітньому середовищі. Створені безпечні умови сприятимуть емоційному добробуту всіх учасників освітнього процесу. Особлива увага надаватиметься заходам, спрямованим на запобігання проявам фізичного та психологічного насильства, а також дотримання прав і норм інформаційної та соціальної безпеки кожного учасника освітнього процесу.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *