У новому навчальному році школи самостійно визначатимуть структуру і тривалість навчання

u novomu navchalnomu roci shkoli samostijno viznachatimut strukturu i trivalist navchannja df42f12 - У новому навчальному році школи самостійно визначатимуть структуру і тривалість навчання

Навчальні заклади отримали можливість самостійно визначати структуру та тривалість навчання, включаючи розклад уроків, денний режим, тривалість занять, а також методи організації навчального процесу.

Цю інформацію надав Міністерство освіти і науки, висвітлюючи питання організації навчання для школярів у навчальному році 2023/24.

Питання структури та тривалості навчання буде вирішуватися на рівні педагогічних рад шкіл, з врахуванням навантаження, особливостей вікового, фізичного, психічного та інтелектуального розвитку учнів, а також урахуванням регіональних особливостей.

Підписатись

При цьому в Міністерстві зазначають, що формат навчального процесу може змінюватися упродовж навчального року, залежно від безпекової ситуації в конкретних населених пунктах.

Крім того, у відомстві нагадують, що під час повітряної тривоги навчання має тимчасово припинятися, а всі учасники навчального процесу мають знаходитися у приміщеннях-сховищах і залишатися там до зняття тривоги.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *