У 10 областях України освітні хаби отримали обладнання для навчання

u 10 oblastjah ukrayini osvitni habi otrimali obladnannja dlja navchannja e035717 - У 10 областях України освітні хаби отримали обладнання для навчання

Освітні хаби за підтримки Фонду освітніх ініціатив та фундації «Hearts for Ukraine» (США) в Миколаївській, Херсонській, Запорізькій, Донецькій, Луганській, Харківській, Сумській, Чернігівській, Київській та Житомирській областях отримали комплекти обладнання для навчання.   Хаби отримали мобільні сервери та комплекти обладнання, які складаються з ноутбука, павербанка, портативного освітлення і мікрофона. 

Про це у Телеграмі повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Підписатись

"Місцеві громади у прифронтових областях, а також ті, що приймають переселенців, створюють освітні хаби для дітей і дорослих. У них можна отримати психологічну й емоційну підтримку, опанувати новий фах та навички, які допоможуть знайти роботу або відкрити власну справу. Для учнів також запроваджена система профорієнтації. Підтримка партнерів дозволить викладачам освітніх осередків оперативно, попри зовнішні обставини, зокрема без доступу до електроенергії, готувати та викладати в Інтернет навчальні матеріали", – написав Шкарлет. 

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *