Вищі навчальні заклади України: вийшов другий сезон програми «УніверCheck»

vishhi navchalni zakladi ukrayini vijshov drugij sezon programi univercheck 5e68b96 - Вищі навчальні заклади України: вийшов другий сезон програми «УніверCheck»

Вийшов другий сезон проєкту «УніверCheck», ведучим якого є Олександр Педан. Кожний випуск програми присвячений окремому українському закладу вищої освіти, де розповідається про його особливості та подається огляд професій, які можна здобути в університеті.

Метою проєкту є ознайомлення абітурієнтів з найрізноманітнішими університетами, а також огляд професійних перспектив, які молодь отримає, залишившись навчатися в Україні. 

Завдання проєкту – стимулювати абітурієнтів самостійно обирати навчальний заклад, дати їм ту інформацію, яку вони не знайдуть на офіційних сайтах, убезпечити від витрачених чотирьох років на спеціальності, в якій себе не бачать, і, навпаки, допомогти обрати бажану професію.

У другому сезоні команда проєкту вирішила зробити акцент на професіях, відвідавши заклади вищої освіти, де гартуються майбутні правоохоронці та рятувальники, архітектори та ремісники, політологи та IT-фахівці. 

Підписатись

Також у новому сезоні підібрані професії, які у післявоєнному майбутньому матимуть попит і будуть високооплачуваними. 

Крім корисної освітньої інформації, другий сезон «УніверСheck» буде наповнений веселими пригодами ведучих, які разом зі студентами-рятувальниками гаситимуть пожежу, а зі студентами-правоохоронцями побувають на затриманні майже справжнього злочинця.

Всі випуски програми доступні за посиланням.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *