«Веселі друзі» в дошкіллі: у квітні стартує шведська програма соціально-емоційного розвитку

veseli druzi v doshkilli u kvitni startuye shvedska programa socialno emocijnogo rozvitku a7396c5 - «Веселі друзі» в дошкіллі: у квітні стартує шведська програма соціально-емоційного розвитку

12 квітня 2023 року презентували шведську програму соціально-емоційного розвитку «Веселі друзі» для дітей від 3 до 9 років «Peppy Pals – Веселі Друзі», яку реалізуватиме фундація «The LEGO Foundation» спільно з МОН. 

Передбачається, що у квітні 300 закладів дошкільної освіти стануть учасниками проєкту «Сприяння освіті» в межах Меморандуму між МОН та The LEGO Foundation.

Програма «Веселі друзі» ґрунтується на наукових дослідженнях, емпіричних і теоретичних знаннях соціального та емоційного інтелекту. 

Підписатись

Зміст концепції базується на методах незалежної дослідницької організації CASEL – Асоціація співпраці задля соціально-емоційного розвитку (Collaborative Association for Social and Emotional Learning), а також на роботах відомої психологині у сфері емоційного інтелекту Боділ Веннберг.

Ресурсами програми соціально-емоційного розвитку «Веселі друзі» є:

  • цикл із 16 мультфільмів і книжок про п’ятьох друзів-тварин;
  • запитання для обговорення до кожної із 16 історій;
  • набір із 5 м’яких іграшок (цуценя Реггі, лошатко Семмі, кроленя Габбі, совеня Іззі та кошеня Келлі);
  • мобільний ігровий застосунок «Веселі Друзі» (англ. Peppy Pals – Global version);
  • збірка активностей «Соціально-емоційний розвиток з Веселими друзями»;
  • 27 карток з назвами емоцій;
  • розмальовки та дипломи.

Під час презентації програми активну участь взяли представники закладів дошкільної освіти, учасники проєкту «Сприяння освіті», обласних закладів післядипломної педагогічної та вищої освіти. 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *