Новини освіти

“Вчителі не корови і не свині, щоб хтось сторонній міг контролювати питання їхнього здоров`я” – Ігор Лікарчук

vchiteli ne korovi i ne svini shhob htos storonnij mig kontroljuvati pitannja yihnogo zdorovja igor likarchuk 0783ea0 - "Вчителі не корови і не свині, щоб хтось сторонній міг контролювати питання їхнього здоров`я" - Ігор Лікарчук

Оце нещодавно почув заклики до контролю з боку батьків за вакцинацією вчителів.

У якій запаленій голові могла з’явитися така думка? Вчителі не корови, не свині, не вівці, не собаки і не кішки, щоб хтось сторонній міг контролювати питання їхнього здоров`я.

Вчителі – абсолютно свідомі, освічені, виховані люди, котрі можуть дати раду своєму здоров’ю без якогось батьківського контролю.

І яким може бути цей контроль? Чи вчителі повинні довідку про стан свого здоровя розвісити на всіх стовпах околиці? І чи не приведе цей контроль до психологічного та фізичного тиску на вчителів?

Якби я був у керівництві українською освітянською профспілкою, то порушив би питання про висловлення недовіри державним службовцям, котрі закликають до такого контролю.

Бо це є ганьба – натравлювати батьків на вчителів.

І без цього у дуже багатьох випадках належної співпраці та взаємоповаги між першими та другими давно немає, від чого страждає спільна справа: осаіта і виховання дітей.

І вже був час, коли з високих кабінетів нацьковували батьків на вчителів. Що із цього вийшло – знаємо.

Тож не потрібно підливати бензин у полум’я. Бо може палахнути дуже сильно.

Отримуйте актуальні новини освіти

І останнє запитання: хто контролери? Батьки, серед яких не вакцинованих, мабуть, більше, ніж серед вчителів? Дурня якась. Якраз для екзальтованих та «озабоченных» «яжемама»

Ігор Лікарчук

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button