В Україні запровадять новий підхід щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей

v ukrayini zaprovadjat novij pidhid shhodo organizaciyi ozdorovlennja ta vidpochinku ditej 1fd78ed - В Україні запровадять новий підхід щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей

В Україні планують реалізацію нового проєкту у сфері організації оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки. Про це повідомив премєр-міністр Денис Шмигаль.

Він наголосив, що Уряд впроваджує новий принцип «гроші ходять за дитиною», відповідно до якого дитячі центри відпочинку та оздоровлення будуть отримувати кошти за відпочинок кожної дитини. У свою чергу діти та їхні родини, зможуть обирати, де їм відпочивати.

Денис Шмигаль зауважив, що наразі такий підхід буде запроваджений для оздоровлення та відпочинку дітей з інвалідністю, дітей із багатодітних та малозабезпечених родин, які зареєстровані у Донецькій, Дніпропетровській, Запорізькій, Луганській, Миколаївській, Сумській, Харківській, Херсонській та Чернігівській областях.

Підписатись

В межах реалізації проєкту цьогоріч планується охопити близько 25 тисяч дітей, які потребують особливої соціальної підтримки.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *