Сергій Горбачов: залучення освітян до роботи у пунктах незламності незаконне

sergij gorbachov zaluchennja osvitjan do roboti u punktah nezlamnosti nezakonne c485175 - Сергій Горбачов: залучення освітян до роботи у пунктах незламності незаконне

До Офісу освітнього омбудсмена надходять запитання від працівників закладів освіти щодо їхнього залучення до роботи пунктів поза межами їхньої компетенції. Є випадки, коли директорів шкіл призначають керівниками пунктів. Так не має бути.

Про це повідомляє Форпост

«На мою думку, варто призначати керівниками пунктів представників органів місцевого самоврядування», — зазначає омбудсмен Сергій Горбачов. Він наголошує, що першочерговим завданням керівників закладів освіти є забезпечення освітнього процесу в надскладних умовах.

Підписатись

У зв’язку з тим, що пункти незламності мають працювати цілодобово, тобто працівники мають чергувати в будівлі вночі, для організації роботи пункту в будь-якому приміщенні, що належить до комунальної або державної форми власності, потрібно видання відповідного наказу чи розпорядження військовою адміністрацією.

Без наказу залучення працівників до чергування в пункті не є законним. Виходить, в Запоріжжі директорка департаменту освіти порушує і права освітян, і норми праці? Бо вчителів та вихователів змушують працювати в таких пунктах та ще й облаштовувати їх власним коштом.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *