Реформа шкільного харчування: стартує проєкт School Chef’s Training Hubs Development

reforma shkilnogo harchuvannja startuye proyekt school chefs training hubs development fc22326 - Реформа шкільного харчування: стартує проєкт School Chef’s Training Hubs Development

Щоб дитина росла здоровою важливо формувати в ній здорові харчові звички з раннього віку. Попри війну в країні продовжується процес реформування шкільного харчування, який ініціювала перша леді України Олена Зеленська. В межах реформи стартує проєкт School Chef’s Training Hubs Development для підготовки 20 майстрів професійно-технічної освіти, які надалі навчатимуть шкільних кухарів в різних регіонах країни. Про це повідомила Олена Зеленська на своїй сторінці у фейсбук.

Проєктом передбачено створення кулінарних хабів в областях, до яких буде завезено сучасне обладнання, де навчатимуть готувати страви з оновленого шкільного меню, розробленого Євгеном Клопотенко та командою професійних технологів. Для цього обрано три пілотні області: Полтавську, Одеську та Тернопільську, де по 20 майстрів професійно-технічної освіти підвищать свою кваліфікацію.

Під час навчання майстри навчаться створювати власні технологічні карти, отримають знання з нутриціології, безпеки організації харчового процесу. А потім «агенти змін» навчатимуть шкільних кухарів у своїх регіонах.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *