Пріоритети МОН у сфері дошкілля

prioriteti mon u sferi doshkillja e86dc0f - Пріоритети МОН у сфері дошкілля

Дошкільна освіта є важливим етапом для становлення та розвитку дитини. Вона сприяє формуванню основ соціальної адаптації, потреб у реалізації творчих здібностей, позитивного ставлення до праці, правильної системи цінностей. Одним із головних завдань МОН – зробити дошкілля важливим пунктом у траєкторії українського громадянства. Про це написав на своїй сторінці у фейсбук Міністр освіти і науки Оксен Лісовий.

Очільник МОН назвав пріоритети у сфері дошкільної освіти:

  • Безпека і доступ до дошкілля – створення алгоритму найбільш ефективного використання наявної інфраструктури для розширення доступу до дошкільної освіти;
  • Вмотивовані та кваліфіковані педагоги –  забезпечення якісної освіти та гідних умов праці кожному вихователю;
  • Якісне та ефективне управління – створення людиноцентричних інструментів, спрямованих на оптимізацію управлінських процесів.

Підписатись

«Інвестиції у дошкільну освіту – суттєвий внесок у розвиток людського капіталу країни. Спільними зусиллями всіх стейкголдерів ми повинні напрацювати ефективну модель дошкільної освіти, яка в першу чергу, сприятиме розвитку особистості, а також дасть можливість батькам повноцінно долучитися до відбудови країни», – наголосив Оксен Лісовий.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *