Підписано закон, що відтерміновує перехід на українську шкіл із викладанням мовою країни ЄС

pidpisano zakon shho vidterminovuye perehid na ukrayinsku shkil iz vikladannjam movoju krayini yes c3f18ea - Підписано закон, що відтерміновує перехід на українську шкіл із викладанням мовою країни ЄС

Перехід на українську мову шкіл із викладанням предметів мовою однієї з країн ЄС перенесено на 1 вересня 2024 року.   Відповідний закон підписав Президент України.

Про це в Телеграмі повідомив народний депутат Ярослав Железняк.

«Підписаний №9332, яким відкладається перехід на українську мову шкіл (які викладають на мові однієї з країн з ЄС) на один рік, до 1 вересня 2024-го», – йдеться в повідомленні.

Підписатись

Цей закон вносить зміни до прикінцевих і перехідних положень закону "Про освіту".

Як йдеться в пояснювальній записці до законопроєкту, особи, які належать до національних меншин України, мови яких є офіційними мовами Європейського Союзу, і розпочали здобуття загальної середньої освіти до 1 вересня 2018 року мовою відповідної національної меншини, продовжують здобувати таку освіту відповідно до правил, які існували до набрання чинності цим законом, з поступовим збільшенням кількості навчальних предметів, що вивчаються українською мовою, не до 1 вересня 2023 року, як передбачено чинним законодавством, а до 1 вересня 2024 року.

 

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *