Підлітків запрошують на безкоштовні онлайн-заняття з надолуження освітніх втрат

pidlitkiv zaproshujut na bezkoshtovni onlajn zanjattja z nadoluzhennja osvitnih vtrat fa8d820 - Підлітків запрошують на безкоштовні онлайн-заняття з надолуження освітніх втрат

ГО «Навчай для України» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) і Глобального партнерства заради освіти (GPE) запускає проєкт «Освітній Суп». Ініціативу спрямовано на допомогу учням 5–11 класів у надолуженні освітніх втрат завдяки безоплатним онлайн-заняттям з математики та української мови.

Узяти участь запрошують учнів із Дніпропетровської, Запорізької, Житомирської, Київської, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської, Чернігівської, Луганської, Донецької та Одеської областей.

У межах проєкту передбачено групові заняття з учителями-тьюторами тривалістю 45 хвилин двічі на тиждень упродовж 8 тижнів. Перша хвиля стартує 1 липня 2024 року.

Підписатись

Зареєструватися на тьюторингові заняття можна за покликанням до 19 червня включно. Пізніші заявки будуть розглянуті для наступної хвилі.

Для батьків організатори проведуть ознайомчі зустрічі із роз'ясненням важливості додаткових занять і їхнього проведення.

Проєкт реалізується в постійній координації з МОН і Національним освітнім кластером з урахуванням викликів, спричинених війною.

Контакти для додаткових питань:

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *