Освітян запрошують взяти участь в дискусії “Реформа старшої профільної школи: виклики й пріоритети”

osvitjan zaproshujut vzjati uchast v diskusiyi reforma starshoyi profilnoyi shkoli vikliki j prioriteti 5b27077 - Освітян запрошують взяти участь в дискусії “Реформа старшої профільної школи: виклики й пріоритети”

6 грудня 2023 року в Києві відбудеться зустріч освітніх управлінців та освітян з метою обговорення головних пріоритетів та викликів реформи старшої профільної школи на прикладі Житомирського ліцею. Про це повідомила ексміністерка освіти і науки України та співзасновниця фонду SavED Анна Новосад.

Під час зустрічі на учасників чекає:

  • презентація загальної концепції старшої школи на основі Житомирського ліцею, освітньої моделі ліцею та навчального плану;
  • дискусія “Реформа старшої профільної школи: виклики й пріоритети”;
  • презентації напрацювань за напрямами курикулуму й сесії запитань-відповідей (добробут людини, українська мова, українська та світова літератури, природнича галузь, математика, історія та громадянська освіта).

Підписатись

Зареєструватися для участі в події можна до 5 грудня 2023 року за посиланням. Онлайн-трансляція презентації буде доступна на сторінках фонду SavED у Facebook та YouTube.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *