Воєнна агресія з боку росії докорінно змінила життя та звичний уклад українців. Не виключення стала освітня сфера, яка має постійно трансформуватися аби забезпечити доступ до навчального процесу всім її учасникам. Як наразі виглядає освіта під час війни та які законодавчі зміни сприятимуть створенню якісного та безпечного освітнього середовища в майбутньому обговорюватимуть під час зум-дискусії на платформі «Безпека. Жінки. Мир». Про це повідомила депутатка Верховної Ради Ірина Геращенко.
Через повномасштабну війну багато українських сімей виїхало за кордон. Діти зміщені навчатися в місцевих школах, поєднуючи навчання за українськими освітніми стандартами, що спричиняє значне перевантаження дитячої психіки. Учні в Україні також позбавлені нормальної можливості навчатися. Уроки постійно перериваються повітряними тривогами, або взагалі неможливі через аварійне відключення електроенергії в результаті ракетних обстрілів об’єктів критичної інфраструктури.
Як залишити школярів в українському освітньому просторі, але не перевантажувати дитячу психіку, говоритимуть під час онлайн-дисткусії, підсумками якої стануть законодавчі зміни та звернення до Міністерства освіти і науки України.
посиланням
Учасниками дискусії стануть колишні міністерки освіти Лілія Гриневич , Ганна Новосад, вчителька Соколенко Оксана, депутати Інна Совсун Ростислав Павленко, журналістки і мами Лєра Мустафина, Таня Пушнова , експертка Іванна Коберник.
Захід відбудеться 3 листопада о 18:00, долучитися до якого запрошують батьків, вчителів та всіх небайдужих за посиланням.