Оксен Лісовий розповів про першочергові цілі МОН

oksen lisovij rozpoviv pro pershochergovi cili mon b0ab42c - Оксен Лісовий розповів про першочергові цілі МОН

Під час ефіру програми «Сніданок з 1+1» міністр освіти і науки України Оксен Лісовий розповів про головні виклики, які наразі має подолати українська освіта, та які першочергові кроки в цьому напрямку буде здійснювати МОН.

Очільник МОН наголосив, що є головною метою є створення такої моделі освіти в Україні, аби всі країни світи прагнути перейняти український досвід.

Він називає першочергові завдання для МОН:

  • Переведення навчального процесу в офлайн формат. Не зважаючи на те, що онлайн-навчання має свої переваги, вона не здатне забезпечити важливі сегменти для формування особистості, зокрема, особистісне спілкування дітей, учнів та вчителя, розвиток м’яких навичок, соціалізацію. Для цього в закладах освіти має бути забезпечений набір без пекових умов – створення укриття. Більшість українських шкіл мають тимчасові укриття, але це не бомбосховища, які не розраховані на велику кількість людей, тому директори не взмозі організувати навчання позмінно, тощо.
  • Організація якісного онлайн-навчання в тих місцях, де з без пекових причин не має можливості навчатися офлайн. При цьому виникає багато викликів, зокрема відсутність доступу до інтернету, недостатнє технічне оснащення учасників освітнього процесу.

Підписатись

  • Створення умов, за якими українські школярі, що наразі перебувають за кордоном, мали змогу навчатись в місцевих школах, як цього вимагає більшість країн, при цьому отримувати знання з унікальних українських дисциплін без перевантаження. Для цього розглядаються можливості в синхронізації програм, де є значні складнощі.
  • Цифровізація системи освіти. Для цього МОН має організувати системну роботу з донорами, чітко ставити їм завдання.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *