МОН визначило формат проведення фінальних етапів Всеукраїнських учнівських турнірів інформатиків, фізиків, хіміків і винахідників у поточному навчальному році

mon viznachilo format provedennja finalnih etapiv vseukrayinskih uchnivskih turniriv informatikiv fizikiv himikiv i vinahidnikiv u potochnomu nav 6bfd22d - МОН визначило формат проведення фінальних етапів Всеукраїнських учнівських турнірів інформатиків, фізиків, хіміків і винахідників у поточному навчальному році

Фінальні етапи Всеукраїнських учнівських турнірів інформатиків, фізиків, хіміків і винахідників у 2022/23 навчальному році проведуть у дистанційній формі. Відповідний наказ підписав Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Документом визначено перелік закладів освіти та установи, відповідальних за проведення турнірів, склад кожного предметного журі та строки проведення турніру.

Турнір з інформатики відбудеться з 10 до 15 січня.

Турнір з хімії проходитиме з 13 до 18 січня.

Турнір юних фізиків має відбутися з 24 до 29 січня.

Змагання юних винахідників і раціоналізаторів проведуть з 14 до 19 січня.

Підписатись

Фінансування проведення фінальних етапів турнірів здійснюватимуть у межах асигнувань, передбачених місцевими бюджетами та за рахунок коштів, не заборонених законодавством.

Оплату відряджень членів оргкомітетів, журі, експертів-консультантів та координаторів турнірів здійснюватимуть за рахунок установ, у яких вони працюють чи навчаються.

 

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *