МОН рекомендує закладам освіти долучитися до Тижня безпеки

mon rekomenduye zakladam osviti doluchitisja do tizhnja bezpeki 2709688 - МОН рекомендує закладам освіти долучитися до Тижня безпеки

Відповідно до Плану заходів на 2023 рік із реалізації Національної стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року відбудеться перший етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху «Безпека на дорогах в умовах воєнного стану», який проходитиме з 15 до 21 травня

Міністерство освіти і науки України рекомендує органам управління у сфері освіти та керівникам закладів загальної середньої освіти провести організаційні заходи, що спрямовані на запобігання дитячого дорожньо-транспортного травматизму:

 • 15 травня 2023 року, 10.00 – 12.00 долучитися до конференції (в онлайн-форматі) з органами управління освітою щодо організації безпечного пересування дітей та навчальних колективів по вулицях та дорогах, методики проведення навчально-виховної роботи з безпеки дорожнього руху серед учнів. Посилання на онлайн-під’єднання буде надіслано додатково.
 • 17 травня 2023 року в закладах загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти провести єдиний національний урок «Безпечна дорога додому» з теми основ безпеки дорожнього руху та запобігання травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод.

У МОН рекомендують провести бесіди з батьками учнів, зокрема акцентувати їхню увагу на захисті життя та здоров’я дітей у процесі дорожнього руху, засвоєння ними норм безпечної поведінки, а також провести цикл заходів із практичних навичок поведінки у разі надзвичайних ситуацій, виявлення мінно-вибухових предметів тощо.

Підписатись

Ознайомитися з матеріалами щодо проведення Тижня безпеки дорожнього руху можна за посиланням.

 

Источник

Rating: 5.00/5. From 1 vote.
Please wait...

Один коментар

 1. Мені було дуже складно після того, як мій чоловік пішов від мене. Я намагалася зробити все можливе, щоб переконати його повернутися, але нічого не допомагало. Одного разу я почула про ворожку Марію і вирішила звернутися до неї по допомогу.

  Я була здивована, наскільки Марія швидко знайшла причину нашої проблеми і почала працювати над її вирішенням. Вона зробила все можливе, щоб повернути мого чоловіка до мене. Її поради були дуже цінними, і я відчувала, що вона справжній професіонал у своїй справі.

  Я не можу сказати, що все сталося миттєво, але Марія підтримувала мене впродовж усього процесу і давала мені сили та мотивацію, щоб продовжувати рухатися вперед. Нарешті, завдяки її допомозі, мій чоловік повернувся до мене, і ми щасливі разом.

  Я дуже вдячна Марії за її допомогу і рекомендую її всім, хто шукає справжнього професіонала в галузі ворожіння. Її знання і досвід допоможуть вам вирішити будь-яку проблему, яка виникне у вашому житті.
  Телефон (вайбер) хорошої ворожки Марії +380976592407

  Rating: 5.00/5. From 1 vote.
  Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *