МОН організовує серію семінарів щодо готовності дитини до навчання в школі

mon organizovuye seriju seminariv shhodo gotovnosti ditini do navchannja v shkoli b97a481 - МОН організовує серію семінарів щодо готовності дитини до навчання в школі

Міністерство освіти і науки спільно з лабораторією психології дошкільника Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України та ДУ «Український інститут розвитку освіти» у партнерстві з видавництвом «Ранок» в квітні 2023 року планує провести серію науково-практичних семінарів у межах Всеукраїнської науково-практичної онлайн-конференції «Готовність дитини старшого дошкільного віку до систематичного навчання в школі».

Семінари спрямовані на забезпечення соціального та психологічного добробуту дитини на етапі переходу від дошкільної до початкової освіти, прийняття науково виваженої позиції щодо систематичного шкільного навчання дитини в умовах сучасної школи.

У межах конференції відбудеться пленарне засідання та серія науково-практичних семінарів «Завтра в школу: навігатор для дорослих». Щочетверга, упродовж трьох тижнів квітня, педагогічна спільнота разом з батьками обговорюватиме актуальні питання щодо готовності дітей до навчання у школі.

Підписатись

До участі запрошують науковців, практиків, управлінців освітніх закладів, батьків дітей старшого дошкільного віку та початкової школи з усіх регіонів України.

Графік проведення заходів

6 квітня 2023 року о 15:00 розглядатимуться питання:

  • як визначити готовність дитини до шкільного навчання;
  • правова база рішення батьків про вступ дитини до школи;
  • наукове обгрунтування проблеми готовності дитини до шкільного навчання.

Взяти участь у заході можна за посиланням.

13 квітня 2023 року о 15:00 відбудеться онлайн-зустріч, під час якої психолог розповість, як визначити готовність дитини до школи, надасть діагностичний інструментарій та методику щодо здійснення обстеження та обгрунтування результатів.

Взяти участь у заході можна за посиланням.

20 квітня 2023 року о 15:00 розглядатиметься питання щодо вступу дитини до школи та її адаптацію до шкільного життя.

Посилання на ютуб-трансляцію.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *