МОН і ЮНІСЕФ презентують освітній серіал про дошкілля

mon i junisef prezentujut osvitnij serial pro doshkillja a59d37a - МОН і ЮНІСЕФ презентують освітній серіал про дошкілля

Міністерство освіти і науки України спільно із Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) презентують освітній серіал для вихователів та освітян дошкільної освіти. Серіал допоможе ліпше зрозуміти особливості організації якісного освітнього середовища дитячого садка за методикою ECERS-3.

Протягом 10 епізодів розкриваються теми організації простору дитячого садка, практик особистого догляду, адаптації та розвитку дитини в садочку. Серіал буде цікавим не лише для педагогів, а й для батьків та опікунів, адже допоможе у формуванні орієнтирів оцінювання щоденного життя дошкільного закладу. А ще глядач зможе ліпше зрозуміти процес адаптації дитини до садочка та важливість міцних стосунків між вихователями, дітьми та батьками.

Проєкт покликаний залучити освітян дошкільної ланки до промоції важливості дошкільної освіти, напрацювань і реалізації змін, розвитку безпечної та інклюзивної освіти задля всебічного гармонійного розвитку дітей.

Освітній серіал доступний на платформі для розвитку дошкільнят НУМО, а також безоплатно в розділі MEGOGO «Освіта від медіасервісу MEGOGO» з різних пристроїв.

Проєкт реалізовано Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) за підтримки Міністерства освіти і науки України.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *