Новини освіти

Міністр освіти : «Україна пишається юними олімпійцями»

ministr osviti ukrayina pishayetsja junimi olimpijcjami a126b26 - Міністр освіти : «Україна пишається юними олімпійцями»

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет повідомив, що МОН готує зміни до постанови Уряду, що визначає порядок призначення та виплати премій Президента України для переможців всеукраїнських і міжнародних учнівських олімпіад.

Очільник міністерства сказав: «Цьогоріч через пандемію коронавірусу Україна офіційно не формувала команди на міжнародні учнівські олімпіади у зв'язку з тим, що не відбувалися всеукраїнські етапи олімпіад. Але за ініціативою деяких викладачів були сформовані команди учнів, які брали участь у міжнародних олімпіадах і здобули призові місця».

Щодо школярів, які показали високі результати на міжнародних олімпіадах із фізики, інформатики та математики, то Сергій Шкарлет зазначив: «Україна пишається юними олімпійцями й високо цінує їхні здобутки на міжнародній освітній арені.

Отримуйте актуальні новини освіти

Зараз є очевидним, що підходи до відбору й формування команд серед українських школярів для участі в міжнародних олімпіадах потребують комплексних змін. А тому мною надано доручення фахівцям МОН щодо опрацювання цього питання».

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button