Міжнародна серпнева педагогічна науково-практична конференція «Освіта, освітяни – незламні у війні». Відео

mizhnarodna serpneva pedagogichna naukovo praktichna konferencija osvita osvitjani nezlamni u vijni video 96804b7 - Міжнародна серпнева педагогічна науково-практична конференція «Освіта, освітяни – незламні у війні». Відео

18 серпня відбудеться міжнародна серпнева педагогічна науково-практична конференція «Освіта, освітяни – незламні у війні».

Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки.

У межах заходу будуть розглянуті питання викликів, що існують у сфері освіти й науки через вторгнення рф, питання необхідних законодавчих змін для розвитку системи освіти, повернення до навчання в новому навчальному році, а також питання стратегічних планів та можливостей співпраці з міжнародними партнерами.

Спікерами заходу стануть міністр освіти і науки, представники місцевої влади, очільники освітніх департаментів ОВА, експерти.

З міжнародних гостей у конференцію візьмуть участь міністр освіти і науки Польщі Пшемислав Чарнек, голова Представництва ЮНІСЕФ в Україні Мурат Шахін, заступник мера Варшави Рената Казновська, директорка з питань співробітництва Посольства Швейцарії Пріска Депнерінг та інші.

По завершенню заходу відбудеться брифінг Міністра освіти і науки Сергія Шкарлета. 

Онлайн-трансляція конференції буде доступна на YouTube-каналі та Facebook-сторінці МОН.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *