КСУ визнав неконституційним припис про роботу педагогів-пенсіонерів за контрактом

ksu viznav nekonstitucijnim pripis pro robotu pedagogiv pensioneriv za kontraktom c58d9f6 - КСУ визнав неконституційним припис про роботу педагогів-пенсіонерів за контрактом

Конституційний суд України визнав неконституційним припис ЗУ «Про повну загальну середню освіту», яким порушено принцип рівності щодо вчителів пенсійного віку. Відповідне рішення було ухвалено у вівторок, 7 лютого, на пленарному засіданні КСУ.

Конституційний суд розглядав справу за поданням 56 народних депутатів щодо відповідності Конституції України (конституційності) приписів абзацу третього частини другої статті 22 Закону України "Про повну загальну середню освіту".

Відповідно до припису  педагогічні працівники державних і комунальних закладів загальної середньої  освіти, які досягли пенсійного віку та яким виплачується пенсія за віком, працюють на основі трудових договорів, що укладаються строком від одного до трьох років.

Підписатись

Даний припис призвів до поділу педагогів на дві категорії та порушення принципу рівності стосовно педагогів, які досягли пенсійного віку та отримують пенсію.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *