Кафедра слов’янської філології ХНУ здобула міжнародну відзнаку Polonikum-2023

kafedra slovjanskoyi filologiyi hnu zdobula mizhnarodnu vidznaku polonikum 2023 937cb6a - Кафедра слов’янської філології ХНУ здобула міжнародну відзнаку Polonikum-2023

20 листопада 2023 року у Варшавському університеті, що в Польщі, відбулося урочисте вручення відзнак «Polonikum-2023».

Центр польської мови та культури «Polonikum» Варшавського університету (Польща) нагороджує відзнаками іноземних дослідників за видатні досягнення у популяризації польської мови, культури та історії. Нагорода присуджується один раз на рік у межах святкування Дня Варшавського університету.

Ця традиція діє із 2006 року. За цей час переможцями ставали як окремі науковці, так і колективи кафедр, інститутів, наукових та освітніх установ.

Цьогоріч відзнаки здобули професорка Кристина Кардині-Пеліканова з Університету Масарика в Брно (Чехія), професор Богдан Піотровський з Університету Ла Сабана в Боготі (Колумбія) та кафедра слов’янської філології Хмельницького національного університету (Україна).

Від України відзнаку отримала завідувачка кафедри слов’янської філології ХНУ Неля Подлевська. Нагороду вручили проректор Варшавського університету та декан факультету польської філології та директор центру «Полонікум» Варшавського університету.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *