Кадровий резерв працівників освітньої та медичної сфери для деокупованих територій

kadrovij rezerv pracivnikiv osvitnoyi ta medichnoyi sferi dlja deokupovanih teritorij bdfc0ea - Кадровий резерв працівників освітньої та медичної сфери для деокупованих територій

На нараді Міністерства реінтеграції тимчасово окупованих територій під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук обговорювалось питання щодо створення й наповнення  реєстру резерву працівників освітньої та медичної сфери для деокупованих територій.

Частина території України, де працюють вчителі та медики, перебувала під окупацією ще з 2014 року. Там система охорони здоров’я та освіти продовжує функціонувати за застарілими радянськими стандартами, що нав’язано окупаційною владою. Зокрема використовується паперовий документообіг, відсутня цифровізація медичних та освітніх процесів тощо.

Водночас на підконтрольних українському Уряду територіях відбувається впровадження реформ в обох сферах. Цей фактор має бути врахований при підготовці до роботи на новому місці на деокупованих територіях.

Підписатись

«Потрібна професійна гнучка команда. Яка зможе швидко адаптувати всі процеси до загальнодержавного рівня. Всі наші кроки потрібно ретельно продумати. Маємо починати з малого й вирішувати все поступово», – наголосила Віцепрем’єрка, завершуючи нараду.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *