Новини освіти

Які фахівці будуть затребувані у майбутньому?

jaki fahivci budut zatrebuvani u majbutnomu 52d5988 - Які фахівці будуть затребувані у майбутньому?

Найпопулярнішими спеціальностями цього року, які обирали вступники, стали право, філологія, менеджмент та комп’ютерні науки.

За словами керівниці напрямку "Робота" на OLX Україна Марії Абдулліної, найбільш затребуваними у майбутньому фахівці напрямків логістики, аналітики, кібербезпеки, ІТ, харчової промисловості, торгівлі та металургії, догляду та надання послуг. Робітничі професії також будуть мати попит серед роботодавців.  

Отримуйте актуальні новини освіти

Вона зазначила що, через 5 років популярними стануть зелені технології, відновлювальна енергія, робота та догляд за людьми. Не менш затребуваним напрямком стане робота з мережами та створення контенту.

Експерт наголосила, що в майбутньому ключове значення матиме не професія, а навички: безперервне навчання, адаптивність, актуалізації умінь, соціальність і дружність до навколишнього середовища.

На думку Марії Абдулліної, професії, пов’язані з виконанням рутинних завдань в офісі, базової, повторювальної роботи на виробництві втратять популярність, водночас матимуть попит фахівці-механіки.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button