Як відновити та підтримувати мотивацію до навчання: поради експертів

jak vidnoviti ta pidtrimuvati motivaciju do navchannja poradi ekspertiv b9eb35e - Як відновити та підтримувати мотивацію до навчання: поради експертів

Формування поваги та любові до освіти, заохочення до здобуття нових знань та вмінь розпочинається з першого класу. Однак в останні роки в період пандемії, повномасштабної війни діти втрачають мотивацію до навчання і складніше адаптуються до освітнього процесу. Як повернути легкість у навчальний процес радять експерти порталі «Освіта 24».

Втрата мотивації до навчання у дітей негативно позначиться в майбутньому на виборі кваліфікації, кар’єри. Тому батькам варто подбати про правильну підготовку до школи в умовах війни, підтримуючи належну мотивацію.

Обираючи для майбутнього першокласника якісну освіту у час війни, батьки розглядають як альтернативу дистанційний формат навчання, коли учасники освітнього процесу перебуватимуть в безпеці, водночас матимуть доступ до навчальних матеріалів і ресурсів.

Аби адаптація буде легшою та швидшою, а першокласник з нетерпінням чекав на світ нових знань у школі, батькам необхідно:

  • пояснити дитині, що попереду – важливий етап життя;
  • наголосити, що знання дають багато можливостей у житті;
  • простимулювати дитину на перших етапах, оскільки це допоможе виробити навичку навчатися.

Експерти зауважують, що діти доволі швидко адаптуються до онлайн-навчання, що дозволяє зберегти комфортне середовище і спосіб життя. Вони одразу відчують переваги такого формату, зокрема, не доведеться різко звикати до великої кількості нових людей, змінювати графік та стикатися із дискомфортом та стресом, які часто є супутниками змін. До того ж приємним бонусом є відсутність ранніх підйомів, важких рюкзаків, довгої дороги до школи, несмачної їжі в їдальні. Натомість першокласники отримають більше часу на хобі, спорт та ігри, що розвивають.

Підписатись

При виборі онлайн-школи батькам варто орієнтуватися на:

  • зміст навчальної програми;
  • наявність компетентного викладацького складу,
  • індивідуальний підхід до дитини;
  • зручний розклад;
  • безпекова ситуація.

Дистанційна освіта в умовах війни дозволить не лише ефективно опановувати нові знання, а й здатна повернути навчальному процесу легкість та швидше справлятися з викликами сьогодення.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *