Новини освіти

Діти на Донеччині змушені будуть ходити до школи у зоні обстрілу

diti na donechchini zmusheni budut hoditi do shkoli u zoni obstrilu c468aed - Діти на Донеччині змушені будуть ходити до школи у зоні обстрілу

В селі Георгіївка Покровського району на Донеччині розформовують школу, тому дітям доведеться навчатись у школі в зоні обстрілу.

Про це пише видання “Нова українська школа”.

У Фейсбук-групі Батьки SOS з’явився такий допис: “Шановна спільното! Будь ласка, допоможіть протидіяти незаконному закриттю школи! Діти будуть змушені навчатися на лінії зіткнення, на прохання та листи Мар'їнська військово-цивільна адміністрація не реагує, діти будуть навчатися в небезпечних умовах для життя і здоров'я!!!!“

Яку відповідь надала адміністрація?

Начальниця відділу освіти, культури, молоді та спорту Мар’їнської міської військово-цивільної адміністрації Людмили Панченко повідомила, що батьки мають вибір із 3 шкіл, куди можуть їздити на навчання їхні діти.

Які це школи?

  • 2 школи в місті Мар’їнка, які перебувають у зоні обстрілу

  • 1 в сусідньому селі Максимільянівка, поза зоною обстрілу

Отримуйте актуальні новини освіти

Чиновниця зазначила, що серед батьків є прихильники як шкіл у Мар’їнці, так і в Максимільянівці. Вона припускає, що батьки хочуть вчити дітей у школах, які перебувають в зоні обстрілу, оскільки ці заклади – кращі.

“У нас є вісім шкільних автобусів, у нас будуть працевлаштовані всі працівники, усі вчителі, усі будуть підвозитися шкільними автобусами”, – сказала Панченко.

Чому закривають школу?

За словами Панченко, школу І-ІІ ступенів у Георгіївці закривають через брак коштів на її утримання. Питання вибору нової школи для дітей із Георгіївки планують вирішити на місцевій громадській платформі (збори), яка відбудеться 29 липня.

diti na donechchini zmusheni budut hoditi do shkoli u zoni obstrilu 6470a13 - Діти на Донеччині змушені будуть ходити до школи у зоні обстрілу

Скріншот карти зони ООС з сайту Liveuamap

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button