Денис Шмигаль виділив головні напрямки у підготовці до 2023/2024 навчального року

denis shmigal vidiliv golovni naprjamki u pidgotovci do 20232024 navchalnogo roku 7c8fae4 - Денис Шмигаль виділив головні напрямки у підготовці до 2023/2024 навчального року

Під час наради під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля щодо завершення 2022/23 навчального року та підготовки закладів освіти до наступного навчального року визначені головні напрямки роботи для міністерств та ОВА з цього питання.

Денис Шмигаль наголосив на необхідності зосередитися на п’яти пріоритетних напрямках:

  • безпека;
  • максимум очного навчання там, де це можливо;
  • доступність;
  • відбудова зруйнованого;
  • продовження реформи Нової української школи.

«Ми зіштовхнулися з небаченими викликами: руйнування освітньої інфраструктури, масове переміщення дітей всередині країни та за кордон, термінова потреба в укриттях, знищення росіянами української освіти на тимчасово окупованих територіях та багато іншого. Мусимо реагувати щодня в режимі 24/7. Бо йдеться про майбутнє України. Про її людський капітал, про здатність відновитися та розвиватися далі», — наголосив очільник Уряду.

Він зауважив, що Уряд спрямував 1,5 млрд гривень на облаштування укриттів в школах. Кошти мали надійти до місцевих бюджетів. Наразі важливо простежити за ефективним використанням цих коштів. Споруди цивільного захисту мають бути облаштовані у кожному закладі освіти, а не знаходитися поруч.

«Прагнемо, аби закладів освіти, які надають освітні послуги в очному режимі, було більше. При цьому продовжуємо курс на цифровізацію освіти та зберігаємо дистанційку там, де є загроза життю і здоров’ю дітей», — підкреслив Прем’єр-міністр.

Також учасники наради порушили питання відновлення пошкоджених і зруйнованих закладів освіти, забезпечення усіх закладів підручниками, технікою та автобусами.

За підсумками наради МОН, Мінінфраструктури та Агентству отримала завдання з питань відновлення розробити й затвердити єдині параметри щодо облаштування сховищ у всіх закладах освіти та провести ревізію наявних укриттів.

 МОН та ОВА також мають надалі нарощувати фонд захисних споруд та покращити стан під’їзних шляхів до закладів освіти.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *