День пам’яті та примирення

den pamjati ta primirennja fceaef0 - День пам'яті та примирення

Сьогодні, 8 травня, в Україні та світі – День пам'яті та примирення. Цей день присвячений пам’яті тих людей, чиє життя було обірвано кривавою і жорстокою війною, людям усіх рас і націй,– усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через кола пекла Другої світової війни. Ця дата служить нагадуванням про один із найстрашніших та найбільших збройних конфліктів в історії людства. Участь в якому брали понад 60 держав. Українська земля була одним з основних полів битв у цій війні.

Друга світова війна стала можливою через змову злочинних режимів – нацистського й радянського. Спадкоємицею радянського режиму є росія, яка прагне привласнити перемогу над нацизмом. І таким чином маніпулює своїми громадянами, влаштовуючи «побєдобєсіє».

Зараз, як і в роки Другої світової війни, Україна воює з підступним ворогом, в умовах повномасштабної військової агресії росії.

Українці прагнуть миру, прагнуть щоб ніколи не повторювалися бомбардування мирних міст, житлових будинків та шкіл, вивезення дітей на територію країни-агресора. І ми неодмінно переможемо. Адже ми діємо разом і захищаємо те, що нам дорого!

А після Перемоги у російсько-українській війні, Україна отримає нове державне свято Перемоги над сучасним нацизмом!

Перемогли нацизм – переможемо і рашизм! Слава Україні!

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *