Чи забезпечать учнів 5,6,7 класів підручниками за програмою НУШ у новому навчальному році?

chi zabezpechat uchniv 567 klasiv pidruchnikami za programoju nush u novomu navchalnomu roci b2969b4 - Чи забезпечать учнів 5,6,7 класів підручниками за програмою НУШ у новому навчальному році?

Минулого навчального року пілотні 5 та 6 класи НУШ навчались без друкованих підручників. У новому навчальному році пілотування здійснюватиметься у 7 класах. Як наразі складається ситуація із забезпеченням підручників за програмою НУШ для учнів 5,6,7 класів розповідала секретарка освітнього комітету ВР Наталя Піпа.

За її словами, цьогоріч ситуація виглядає краще, однак про повне забезпечення підручниками учнів 5-7 класів говорити зарано. Наразі завдяки іноземним партнерам надруковано підручники для 5 класів:

  • математика та українська мова – 100% потреби;
  • «Природничі науки», «Пізнаємо природу» і « Довкілля» – 74% потреби.

Підписатись

Для учнів 6 класів цьогоріч передбачено надрукувати 4769768 підручників, на які виділено 703 млн грн. За кошти донорів планують надрукувати підручники з Географії для 6 класу, а також підручники для дітей 6 класу з особливими освітніми потребами, зокрема книжки із збільшеним шрифтом.

На друк підручників для учнів 7 класів знадобиться понад 47 млн грн, яких наразі немає. Тому питання залишається відкритим.

Наталія Піпа зазначила, що також планується виділити кошти для друку підручників інтегрованих курсів кримськотатарською мовою для учнів 5 та 10 класів.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *