Основні тези
- Андрій Вітренко, заступник міністра освіти і науки України, каже не отримував пропозицій очолити МОН.
- При цьому заявив, що не відмовиться від такої пропозиції.
- Вітренко також має амбіції стати секретарем Київської міської ради.
Вітренко розповів, чи пропонували йому стати міністром освіти / фото з фейсбук-сторінки Андрія Вітренка
Заступник міністра освіти і науки України Андрій Вітренко розповів, чи пропонували йому очолити відомство. Посадовець каже, що жодних розмов щодо посади очільника МОН він не вів.
Про це інформує 24 Канал з посиланням на Interfax.com.ua. Він уточнив, що наразі жодних розмов, співбесід, пропозицій не було.
Чи пропонували Вітренку очолити МОН?
Заступник очільника МОН на онлайн-зустрічі з представниками Студпарламенту КНУ і КПІ повідомив: остання його співбесіда на посаду заступника міністра була в 2020 році.
При цьому Вітренко заявив, що не відмовиться очолити відомство, якщо йому це запропонують.
Дуже поганий той солдат, який не хоче стати генералом. Чи хочу я зайняти високу посаду? Для мене це буде велика честь. Якщо надійде така пропозиція, я жодним чином не відмовлюся,
– зазначив посадовець.
І додав, що має амбіції, які стосуються і МОН, і Київської міської ради.
В мене є амбіції стати або міністром або секретарем Київської міської ради,
– наголосив він.
Зазначимо, що Андрій Вітренко є також депутатом Київської міськради від партії “Слуга народу”.
Нагадаємо, що голова Освітнього комітету Верховної Ради Сергій Бабак повідомив, що у парламенті розглядають питання заміни міністра освіти і науки України. Вітренко є одним із кандидатів на цю посаду. Інших Бабак не назвав.
До слова, Вітренко єдиний із заступників зі старої команди одіозного ексміністра Сергія Шкарлета залишився працювати у новій команді як заступник Оксена Лісового.