95% закладів освіти пройшли перевірки, із них 61% повністю готові до офлайн навчання

95 zakladiv osviti projshli perevirki iz nih 61 povnistju gotovi do oflajn navchannja 612676a - 95% закладів освіти пройшли перевірки, із них 61% повністю готові до офлайн навчання

Станом на сьогодні 95% закладів освіти пройшли перевірки, із них 61% повністю готові до офлайн навчання. Про це в ефірі Національного телемарафону розповіла народна депутатка, голова підкомітету з питань вищої освіти Юлія Гришина.

Водночас вона зазначила, що є незначна кількість закладів освіти, де немає навіть простих укриттів. В такому випадку гостро стоїть необхідність будувати сховища з нуля.

Підписатись

Голова підкомітету з питань вищої освіти повідомила, що наразі здійснювати будівництво можна виключно в тому випадку, коли вдається знайти кошти донорів. За кошти місцевої влади це неможливо.

«Ми працюємо з Кабміном, щоб він вніс зміни в постанову (№509) і дозволив витрачати гроші на будівництво сховищ у навчальних закладах. У разі необхідності, ми напишемо депутатське звернення, щоб це рішення було ухвалене найближчим часом», – наголосила Юлія Гришина.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *