Новини освіти

13 липня відбудеться додаткова сесія ЄВІ

Завтра, 13 липня 2021 року, відбудеться додаткова сесія єдиного вступного іспиту з іноземної мови для вступників до магістратури, яка розпочнеться о 10:00. Допуск учасників до пунктів тестування триватиме до 9:50.

Учасник тестування повинен мати при собі наступні документи:

  • оригінал екзаменаційного листка;
  • оригінал документа, що посвідчує особу (серія (за наявності) та номер якого зазначені в екзаменаційному листку);
  • запрошення-перепустки.

Отримуйте актуальні новини освіти

В разі відсутності екзаменаційного листка та/або документа, назва, серія (за наявності) та номер якого зазначені в екзаменаційному листку, вступника не буде допущено до пункту тестування.

Запрошення-перепустки з адресами пунктів тестування додаткової сесії можна роздрукувати з «Кабінету учасника ЄФВВ/ЄВІ», доступ до якого здійснюється за номером екзаменаційного листка та PIN-кодом, що зазначений в ньому.

Рекомендується мати із собою засоби індивідуального захисту, 2-3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору та пляшечку з питною водою без етикетки.

Забороняється мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

Речі, що не передбачені процедурою зовнішнього оцінювання, вступники залишають у спеціально відведеному місці, на яке вкаже інструктор в аудиторії тестування.

 

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button