Багато людей так і не починають вивчати нову мову через свої упередження. Вони думають, що доведеться витратити багато часу та ресурсів, зубрити правила та лексику, ходити в мовну школу та здавати іспити. Почасти це так — слова справді треба вчити. Але процес вивчення іноземної мови сьогодні сильно змінився, став набагато приємнішим і не вимагає від учня жертв і подвигів.
Фахівці школи дистанційного навчання ЄШКО розвінчали популярні міфи щодо вивчення мов, а також поділилися дієвими методами, які допоможуть не тільки прискорити процес навчання, але й зробити його набагато цікавішим.
Скільки часу потрібно на вивчення мови
Найголовніший міф — щоб вивчати мову, потрібно витрачати багато часу. Це переконання затрималося ще з часів офлайнових шкіл, коли учневі потрібно було витрачати час і діставатися до уроку та з нього.
Також на швидкість навчання впливав і сам матеріал. Якщо вивчати виключно граматику та правила, то такий урок справді може здатися вічністю.
Але завдяки розвитку дистанційних шкіл, цей міф має мало спільного з реальністю. До класу не потрібно їхати — достатньо записатися на курси турецької і уроки можна проходити у будь-який зручний час та у будь-якому місці.
Навіть на курсах потрібно буде вчити лексику та граматику. Але це лише мала частина програми. Інтерактивні заняття, вебінари та барвисті додаткові матеріали мотивують займатися та проходити урок за уроком.
Що включено до курсу
Курс складається із понад 20 уроків, які підготують студента на рівень А1-А2.
Всі студенти курсу отримують 12 підручників з уроками та три збірки вправ. Після кожного уроку будуть даватись домашні завдання, які варто виконувати, щоб краще засвоїти матеріал.
Курс підійде як зовсім новачкам, які хочуть самостійно вивчити нову мову та познайомитися зі східною культурою, так і тим, хто хоче закріпити свій рівень, отримати сертифікат та мати можливість навчатися далі та влаштуватися на роботу.
Поради, які допоможуть швидко вивчити турецьку мову
Крім онлайн-уроків потрібно максимально занурити себе у нове мовне середовище. Найдієвіший спосіб — дивитися більше фільмів та серіалів на мові, яку навчаєте. Турецькі серіали сьогодні складають конкуренцію дорамам та нетфліксу, тому їх точно варто дивитися в оригіналі.
Також можна спробувати слухати пісні турецькою, дивитися текст і переклад і намагатися співати разом із виконавцем. Це допоможе виробити правильну вимову.
Ще один спосіб, який підійде тим, хто опанував рівень А1 — встановити мову на своєму гаджеті.